2018-2019 н.р.
Вітаємо переможців шкільної олімпіади з
англійської
мови
8 клас
Бугрімова А.,Карпенко К. –І місце
Василенко З.,Дикалов В. –ІІ місце
9 клас:
Вітряк П,Синяговська М. –І місце
Абдулаєва А.,Перанський А. –ІІ місце
10 клас:
Олійник Є.,Будько О. –І місце
Косінська А.,Костюк Є. – ІІ місце
11 клас:
Гребенюк А.,Барабан Н. –І місце
Берегова Д.,Капканець О. –ІІ місце
Вітаємо переможців ІІ етапу(районного) Всеукраїнської олімпіади з англійської мови:
8 клас:
Бугрімова А. –І
місце
Василенко З. – ІІ
місце
Дикалов В.,Карпенко К. –ІІІ місце
9 клас:
Дикалов В.,Карпенко К. –ІІІ місце
9 клас:
Вітряк П. – ІІ
місце
Стояновська -ІІІ місце
10 клас:
Олійник Є. – І
місце
Будько О. – ІІІ
місце
11 клас:
Барабан Н. –ІІ
місце
Гребенюк А.
– ІІІ місце
2017-2018 н.р.
Результати I етапу Всеукраїнської олімпіади з
англійської мови
№
п/п
|
Прізвище, імя по батькові учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель
|
1
|
Вітряк Поліна
|
8 клас
|
I
|
Шеремет Т.В.
|
2
|
Черкун Крістіна
|
8 клас
|
I
|
Москалець Л.I.
|
3
|
Синяговська Мирослава
|
8 клас
|
II
|
Москалець Л.I.
|
4
|
Перанський Андрій
|
8 клас
|
II
|
Шеремет Т.В.
|
5
|
Чуприна Владислав
|
8 клас
|
II
|
Шеремет Т.В.
|
6
|
Коваленко Едуард
|
9 клас
|
I
|
Козельчук М.М.
|
7
|
Пасічник Аліна
|
9 клас
|
I
|
Козельчук М.М.
|
8
|
Олійник Єлизавета
|
9 клас
|
II
|
Козельчук М.М.
|
9
|
Будько Ольга
|
9 клас
|
II
|
Шеремет Т.В.
|
10
|
Слободянюк Антон
|
9 клас
|
II
|
Шеремет Т.В.
|
11
|
Гребенюк Андрій
|
9 клас
|
I
|
Шеремет Т.В.
|
12
|
Барабан Назар
|
9 клас
|
I
|
Шеремет Т.В.
|
13
|
Капканець Олександра
|
10 клас
|
II
|
Шеремет Т.В.
|
14
|
Грищенко Анастасія
|
11 клас
|
I
|
Москалець Л.I
|
Результати II етапу Всеукраїнської олімпіади з
англійської мови
№
п/п
|
Прізвище, імя по батькові учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель
|
1
|
Вітряк Поліна
|
8 клас
|
I
|
Шеремет Т.В.
|
2
|
Черкун Крістіна
|
8 клас
|
III
|
Москалець Л.I.
|
3
|
Перанський Андрій
|
8 клас
|
II
|
Шеремет Т.В.
|
8
|
Олійник Єлизавета
|
9 клас
|
I
|
Козельчук М.М.
|
9
|
Будько Ольга
|
9 клас
|
II
|
Шеремет Т.В.
|
10
|
Слободянюк Антон
|
9 клас
|
III
|
Шеремет Т.В.
|
11
|
Гребенюк Андрій
|
10 клас
|
I
|
Шеремет Т.В.
|
12
|
Барабан Назар
|
10 клас
|
II
|
Шеремет Т.В.
|
14
|
Грищенко Анастасія
|
11 клас
|
II
|
Москалець Л.I
|
Олімпіада з англійської мови для учнів 9-х класів
(вчитель Козельчук М.М., Шеремет Т.В.)
(вчитель Козельчук М.М., Шеремет Т.В.)
Олімпіада з англійської мови для учнів 8-х класів
(вчитель Москалець Л.І., Шеремет Т.В.)
(вчитель Москалець Л.І., Шеремет Т.В.)
Олімпіада з англійської мови для учнів 11-х класів
(вчитель Москалець Л.І.)
Олімпіада з англійської мови для учнів 10-х класів
(вчитель Шеремет Т.В.)
Результати I (шкільного) етапу Всеукраїнської олімпіади з
англійської мови (7 класи)
№
п/п
|
Прізвище, імя по батькові учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель
|
1
|
Бугрімова Анна
|
7-Б клас
|
I
|
Антіпець Т.В.
|
2
|
Соколовська Влада
Дикалов Володимир
|
7-Б клас
|
I
|
Антіпець Т.В.
|
3
|
КАРПЕНКО Катерина
|
7-Б клас
|
II
|
Антіпець Т.В.
|
Олімпіада з англійської мови для учнів 7-х класів
(вчитель Антіпець Т.В.)
Переможець І та II етапів Всеукраїнської олімпіади з німецької мови
Немає коментарів:
Дописати коментар